Strona główna Esport Znamy pełny harmonogram spotkań Intel Extreme Masters Katowice 2018

Znamy pełny harmonogram spotkań Intel Extreme Masters Katowice 2018

- Reklama -

Jeszcze na dobre nie zakończyła się faza grupowa ESL One, a kibice esportu już poznali pierwsze pary oraz harmonogram rozgrywek CS: GO podczas IEM Katowice 2018. Tym samym wiemy z kim powalczą zawodnicy Virtus.pro w swoim 1. spotkaniu.

Faza grupowa (niedostępna dla publiczności) IEM Katowice 2018 wystartuje we wtorek, 27 lutego. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a ich obsada wygląda następująco:

Grupa A:

– SK Gaming
– Astralis
– Team Liquid
– TyLoo
– Cloud9
– Gambit
– Renegades
– AVANGAR

Grupa B:

– FaZe
– Ninjas in Pyjamas
– G2
– fnatic
– Heroic
– Virtus.pro
– North
– Order

W pierwszym spotkaniu Polacy z Virtus.pro zmierzą się w pojedynku BO1 z ekipą G2 Esports. Natomiast komplet spotkań pierwszego dnia turnieju wygląda tak:

Wtorek, 27 lutego:

12:00 Astralis vs Renegades (BO1)
12:00 SK vs AVANGAR (BO1)
13:10 Liquid vs Gambit (BO1)
13:10 TyLoo vs Cloud9 (BO1)
14:20 NiP vs North (BO1)
14:20 FaZe vs ORDER (BO1)
15:30 G2 vs Virtus.pro (BO1)
15:30 Heroic vs fnatic (BO1)
16:40 Półfinał drabinki wygranych grupy A (BO3)
16:40 Spotkanie drabinki przegranych grupy A (BO3)
20:10 Półfinał drabinki wygranych grupy A (BO3)
20:10 Spotkanie drabinki przegranych grupy A (BO3)

A plan na kolejne dni wygląda następująco:

Środa, 28 lutego:

12:00 Spotkanie drabinki przegranych grupy B (BO3)
12:00 Spotkanie drabinki przegranych grupy B (BO3)
15:30 Spotkanie drabinki wygranych grupy B (BO3)
15:30 Spotkanie drabinki przegranych grupy A (BO3)
19:00 Spotkanie drabinki wygranych grupy B (BO3)
19:00 Spotkanie drabinki przegranych grupy A (BO3)

Czwartek, 1 marca:

12:00 Spotkanie drabinki przegranych grupy B (BO3)
12:00 Spotkanie drabinki przegranych grupy B (BO3)
15:30 Spotkanie finałowe drabinki przegranych grupy B (BO3)
15:30 Spotkanie finałowe drabinki wygranych grupy A (BO3)
19:00 Spotkanie finałowe drabinki przegranych grupy A (BO3)
19:00 Spotkanie finałowe drabinki wygranych grupy B (BO3)

Piątek, 2 marca:

13:00 Ćwierćfinał (BO3)
16:50 Ćwierćfinał (BO3)

Sobota, 3 marca:

11:00 Showmatch AGO vs. Team Kinguin
15:00 Półfinał (BO3)
18:50 Półfinał (BO3)

Niedziela, 4 marca:

17:00 Wielki finał (BO5)

Źródło: ESL

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE