Strona głównaGryAktualnościPalworld – gracz odnalazł w plikach gry Mewtwo

Palworld – gracz odnalazł w plikach gry Mewtwo

Chyba nikt nie ma specjalnych wątpliwości, że Palworld jest dość wierną kopią Pokemon. Podobieństwo stworków z jednej i drugiej gry jest zbyt oczywiste. A teraz doszedł do tego jeszcze Mewtwo.

Nowy stworek został odkryty przez Briana Cozzensa w plikach gry. Palworldowa wersja Mewtwo nazywa się Dark Mutant. Wpis na jego temat można odnaleźć w Poke.. znaczy Paldex oraz na stronie Palworld Paldex.

Cozzens przyznał serwisowi Eurogamer, że znalazł go podczas tworzenia interaktywnej mapy do gry. Nie da się ukryć, że to Mewtwo a dokładniej to Mega Mewtwo Y w wersji czarno-fioletowej i z krzaczastymi brwiami. Według Paldex może mieć moc tworzenia dziur w wymiarach. Zobaczcie zresztą porównanie obu wersji.

Z innych ciekawostek na temat Palworld. Tytuł na Steam sprzedał się już w 12 milionach egzemplarzy. Co więcej, jest to także najchętniej wybierana gra z Xbox Game Pass należąca do zewnętrznego studia, Nawet jeżeli tytuł jest totalną zrzynką Pokemonów, to tylko dowodzi tego, że gracze zwyczajnie potrzebowali tego zarówno na PC jak i innych konsolach niż Nintendo Switch. Sorry Ninetendo mieliście szansę przez wiele lat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię