Strona głównaGryAktualnościPalworld plagiatem Pokemon?

Palworld plagiatem Pokemon?

Palwolrd w zaledwie trzy dni sprzedało się w ponad 5 milionach egzemplarzy. Jednak twórcy gry mogą mieć problemy ze strony Nintendo i The Pokemon Company. Do sieci trafiły grafiki porównujące grę Pocketpair z serią wydaną przez Nintendo.

Grze nie można odmówić popularności, jednak ta popularność może mieć swoją wysoką cenę. Nic dziwnego, że Nintendo uruchomiło swoich prawników, którzy mają bacznie przyjrzeć się nowej produkcji. Część stworków dostępnych w grze jest bowiem mocno inspirowana Pokemonami. Zresztą zobaczcie sami.

Według krytyków gra to w zasadzie zlepek kilku popularnych tytułów. Wśród nich wymieniane są takie produkcje jak: Genshin Impact, ARK: Survival Evolved, Elden Ring czy MineCraft. Jednak jak widać graczom to nie przeszkadza dobrze się bawić.

Co więcej, deweloperzy również nie spoczęli na laurach i ostro pracują nad poprawką błędów jakie doskwierają graczom. Zgodnie z zapowiedzią poprawki związane z trybem wieloosobowym, zapisami gry oraz brakiem możliwości wejścia na serwer już w drodze.

https://x.com/Palworld_EN/status/1749320138850267163?s=20

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię