Strona głównaWiadomościPamięć dedykowana do procesorów AMD Ryzen 2 T-FORCE DARK PRO będzie działać...

Pamięć dedykowana do procesorów AMD Ryzen 2 T-FORCE DARK PRO będzie działać jeszcze szybciej

Team Group chcąc sprostać wymaganiom graczy dodała mocy swoim kosteczkom. Poprawie ulegnie nie tylko zegar taktowania, ale także stabilność pracy pamięci.

Najnowsza generacja procesorów AMD spełnia wszystkie wymagania wobec obciążających gier. Aczkolwiek pełną wydajność CPU można uwolnić dopiero, gdy obok dobrego procesora znajduje się odpowiednia karta graficzna i pamięć RAM. W przypadku kości współmiernych do mocy Ryzen 2 należy zainwestować w sprzęt, który przekracza standardowy pułap taktowania.

A gdzie indziej szukać podobnych podzespołów, jak nie u mistrza specjalizującego się w pamięci dopasowanej specjalnie do warunków pracy AMD. Firma Team Group zapowiedziała właśnie odświeżoną wersję bloków pamięci T-FORCE DARK PRO DDR4, która nadąży za prędkością zarówno Ryzen 5 2600 jak i Ryzen 7 2700X.

Co dokładnie producent zrobił w ramach skoordynowania pracy CPU i RAM? Dodał kosteczkom megaherzów, dokręcając śruby częstotliwości aż do 3466 MHz z opóźnieniem CL16. Bez obaw można się z nimi również pobawić w overclocking, bowiem pieczę nad regulacją temperatury sprawują aluminiowe radiatory, które przyozdobimy dwoma rodzajami tabliczek znamionowych akcentujących kolor szary lub czerwony. Tu jednak trzeba pamiętać, że przyspieszą płynność w grach pod warunkiem spełnienia wymogów zasilania- każda z kości zażąda 1,35 V.   

Pamięć T-FORCE DARK PRO będzie dostępna w pakiecie 2x 4 GB oraz 2x 8 GB. Cena zestawów jest jeszcze nie znana.     

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię