Strona głównaGryNowy tryb Solo Showdown w Fortnite i nagroda dla najlepszych graczy prosto...

Nowy tryb Solo Showdown w Fortnite i nagroda dla najlepszych graczy prosto od Epic

Wszystkie wydarzenia czasowe, jakie były udostępniane w Fortnite Battle Royale skupiały się głównie na współpracy. Mniej w nich było współzawodnictwa a więcej dobrej zabawy. Tryby takie jak 50vs50 czy  Infinity Gauntlet pozwalają graczom przede wszystkim dobrze się bawić i zrelaksować po ciężkim dniu w szkole czy pracy. Tryb Solo Showdown jest inny.

Po raz pierwszy Epic w wydarzeniu stawia na współzawodnictwo graczy. Nowy tryb opiera się na zasadach standardowego trybu solo, z tą różnicą, że każdy mecz zostanie oceniony. Zwycięzca meczu otrzyma 100 punktów, kolejni gracze odpowiednio mniej.

Pierwszych stu graczy, który zdobędą najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej trybu Solo Showdown otrzyma od dewelopera V-Buck. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidzianych jest 50 000 V-Buck. Gracze, który zajmą miejsca od drugiego do czwartego zgarną w kieszeń po 25 000 V-Buck.

Aby zostać oficjalnym uczestnikiem konkursu trzeba rozegrać  co najmniej 50 meczy. Co ważne, aby zapobiec próbom oszustw i wykręcania rekordów, liczą się wyniki tylko 50 pierwszych meczów. Nawet jeżeli nie uda się komuś załapać do szczęśliwej setki graczy to na pocieszenie otrzyma unikalny spray.

Według informacji dewelopera jest to pierwsze tego typu wydarzenie i ma ono za zadanie pomóc zdobyć wiedzę jak w przyszłości budować inne wspaniałe wydarzenia.

Tryb Solo ShowDown jest już dostępny i będzie trwał do poniedziałku 21 maja. Zatem warto się pośpieszyć.

Źródło: polygon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię