Strona głównaWiadomościRozrywkaParamount+ - nowa platforma streamingowa. Kiedy start?

Paramount+ – nowa platforma streamingowa. Kiedy start?

Potwierdziły się zeszłoroczne doniesienia o planach ViacomCBS dotyczących modyfikacji swojej usługi stremingowej. Owocem tych działań jest platforma Paramount+. Szczegóły poniżej.

ViacomCBS planuje sukcesywne wprowadzenie platformy Paramount+ w kolejnych krajach. Na początek platforma będzie dostępna w USA i Ameryce Łacińskiej. Planowany start zapowiedziany jest na 4 marca. Na razie nie wiadomo kiedy usługa zawita w Polsce.

Zobacz: Nowa gra z uniwersum PUBG może pojawić się jeszcze w tym roku

Wraz z zapowiedzią nowej usługi przedstawiciele korporacji poinformowali o planach wprowadzania kilku oryginalnych produkcji. Wśród nich znajdą się m.in. serial przybliżający kulisy powstawiania Ojca chrzestnego Francisa Forda Coppoli zatytułowanego The Offer.

Kolejna produkcją będzie dramat szpiegowski Taylora Sherdana oraz oparty na faktach serial Lioness. Z kolei Behind the Music będzie rewizją popularnego cyklu MTV o tym samym tytule prezentującego sylwetki czterdziestu najsłynniejszych artystów muzycznych z ostatnich czterdziestu lat. Na platformie pojawi się również The Real Criminal Minds, dokument na podstawie serii CBS oraz rebot serii komediowej The Game.

Platforma CBS All Access rozwijana jest od zeszłego roku. Wtedy też do usługi trafiło więcej produkcji, które nie są bezpośrednią własnością Viacom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię