Strona głównaGryAktualnościPath of Exile - nowa liga pobiła rekord popularności

Path of Exile – nowa liga pobiła rekord popularności

Nastały bardzo dobre czasy dla Grinding Gear Games. Jakość nowej ligi Path of Exile potwierdziła jej popularność wśród społeczności.

Po raz pierwszy od lat Grinding Gear Games postanowiło dać sobie więcej czasu na stworzenie kolejnej ligi Path of Exile. Ze względu na Cyberpunka twórcy postanowili przełożyć premierę Echoes of the Atlas na styczeń. Liga wyszła kilka dni temu i spotkała się ze sporym entuzjazmem ze strony graczy.

Zobacz: Nowa gra z uniwersum PUBG może pojawić się jeszcze w tym roku

Pozytywne nastawienie większości fanów PoE potwierdził post na Twitterze gry. Nowy rekord graczy zalogowanych w jednym momencie wynosi teraz 265,250. Jest to wzrost o 11% względem poprzedniego wyniku.

Chociaż rekord pewnie nie zostanie pobity w Echoes of the Atlas, potencjalna żywotność ligi wygląda obiecująco. GGG wypuściło już kilka aktualizacji od premiery nowej mechaniki i cały czas pracuje nad kolejnymi usprawnieniami. Pozostaje więc pytanie czy po tak ciepłym przyjęciu Echoes, Grinding Gear Games postanowi na stałe przenieść się na czteromiesięczny okres developmentu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię