Strona główna Gry Aktualności Paski, czapki i skarpetki z logo World of Tanks z okazji nowej...

Paski, czapki i skarpetki z logo World of Tanks z okazji nowej linii polskich czołgów

- Reklama -

Marka World of Tanks startuje z własną linią ubrań. Nie byłoby w tym nic nowego ani niezwykłego, bo na rynku mamy już mnóstwo tego typu produktów dla fanów konkretnych tytułów, ale teraz będziemy mogli kupić także pasek do spodni, a nawet… skarpetki z logo WoT.

Kolekcja to 16 różnego rodzaju produktów, wśród których znalazły się między innymi t-shirty, czapki, bluzy z kapturem (tzw. “hoodie”), torby, breloczki oraz wspomniane wcześniej pasek i skarpetki.

Zobacz także: World of Tanks z nagrodą Still Playing na Golden Joystick 2018 Awards

Premiera linii produktów dla fanów WoT zbiega się z wprowadzeniem do gry polskiej linii czołgów, składającej się z 13 maszyn oraz umiejscowionej w Polsce nowej mapy – “Studzianki”. Biorąc pod uwagę, że w World of Tanks gra ponad 3,5 miliona Polaków, można by powiedzieć – wreszcie. W promocję nowej zawartości w grze włączyli się także rodzimi artyści, a konkretnie zespół Żywiołak oraz raper O.S.T.R.

Ze wszystkimi szczegółami linii produktów sygnowanych logiem World of Tanks możecie zapoznać się w tym miejscu, a poniżej prezentujemy zdjęcia kilku z nich. Jak Wam się podobają?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE