Strona głównaGryAktualnościPath of Exile: Expedition - GGG zapowiada nadchodzące zmiany w lidze

Path of Exile: Expedition – GGG zapowiada nadchodzące zmiany w lidze

Grinding Gear Games opublikowało post na Reddicie zapowiadający dalsze plany względem Path of Exile: Expedition.

Nowa liga Path of Exile ujrzała światło dzienne w piątek i nie została dobrze przyjęta przez graczy. Długa lista nerfów odbiła się na satysfakcji i przyjemności czerpanej z gry. Liczba graczy spada, a większość z nich zdaje się spędzać czas na Reddicie.

Zobacz: GTA 6 może być ostatnią częścią serii

Grindin Gear Games poczuło się najwyraźniej wywołane do tablicy. Podobnie jak po opublikowaniu patch notesów, zdecydowali się zaadresować feedback społeczności. Na subreddicie PoE pojawił się długi wpis podsumowujący dotychczasowe zmiany i zapowiadający kolejne.

GGG tłumaczy tam nowy system walut w Expedition oraz zmiany do Elemental Ailments. Najważniejszym elementem dla graczy będzie jednak mana. Twórcy przyznali, że wprowadzone zmiany były zbyt surowe i większość z nich zostanie złagodzona. Nie wiemy oczywiście do jakiego stopnia i ile Gemów wróci do swojego stanu sprzed 3.15. Dla wielu graczy powinien być to jednak powód, żeby dać nowej lidze jeszcze jedną szansę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię