Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGamingowe podsumowanie tygodnia (19 – 25 lipca)

Gamingowe podsumowanie tygodnia (19 – 25 lipca)

Oczy większości fanów gier były w tym tygodniu zwrócone w kierunku EA Play Live. Mamy nowe informacje dotyczące Battlefielda, Grida i… Dead Space.

EA Play Live

Największym wydarzeniem minionego tygodnia była konferencja Electronic Arts. Przez ponad tydzień dowiadywaliśmy się, czego nie zobaczymy podczas pokazu. Wiedzieliśmy, że ominą nas nowości dotyczące Skate’a oraz Star Wars. Na szczęście EA ma jeszcze w zanadrzu kilka atrakcji.

Poznaliśmy datę rozpoczęcia beta testów Battlefielda 2042 oraz benefity, jakie przysługiwać będą posiadaczom preorderów i wersji Gold lub Ultimate. Dostaliśmy również dodatkowy kontekst dla pracy Codemasters pod skrzydłami EA. Kolejnym projektem studia znanego z serii F1 jest Grid Legends. Nowa odsłona popularnych wyścigów dostanie grę nastawioną bardziej na fabularny aspekt wyścigów.

Głównym bohaterem EA Play Live został Dead Space. Po latach przerwy wydawca zdecydował się na stworzenie remake’a pierwszej części.

 

Spojrzenie w przyszłość

Ostatni tydzień w świecie gier wideo skupiał się przede wszystkim na przyszłości. Podczas gdy gracze spędzają wolne chwile w nowej lidze Path of Exile, Warzone czy Apex Legends, deweloperzy zdradzają swoje plany na kolejne miesiące i lata.

Path of Exile

W ten sposób dowiedzieliśmy się o projektach IO Interactive oraz Respawn Entertainment. Twórcy Hitmana powoli kompletują zespół do gry z Jamesem Bondem w roli głównej. Studio odpowiedzialne za Apex Legends planuje z kolei stworzyć single playera i zaczyna właśnie zatrudniać do niego ludzi.

Z cienia wyszli niedawno twórcy Skate’a. W odpowiedzi na fanów wyczekujących czwartej części na EA Play Live, studio opublikowało krótki filmik na swoich social mediach. Sądząc po wypowiedziach deweloperów, dostaniemy grę z otwartym światem.

Tom Clancy XDefiant

Ciekawa rzecz wydarzyła się również w świecie multiplayerów. Ubisoft zapowiedział swojego nowego shootera – Tom Clancy’s XDefiant. Wydawcy przez długi czas udało się utrzymać ten projekt w tajemnicy. Dzięki temu w zeszłym tygodniu dostaliśmy fragment rozgrywki i zapowiedź nadchodzących beta testów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię