Strona głównaGryAktualnościPath of Exile - gracz Method pierwszym 100 levelem w trybie Hardcore...

Path of Exile – gracz Method pierwszym 100 levelem w trybie Hardcore SSF

Mamy zwycięzcę wyścigu w najnowszej lidze Path of Exile.

Standardowym zwyczajem Path of Exile razem z premierą nowej ligi, Delirium, ruszył również wyścig najbardziej doświadczonych graczy do maksymalnego poziomu. Po pięciu dniach swój czwarty tytuł wywalczył sobie Steelmage, gracz Method.

Zobacz: Path of Exile: Delirium wyśle graczy do lustrzanego wymiaru pełnego niebezpieczeństw i nagród

Jeden z najpopularniejszych racerów w Path of Exile zdecydował się tym razem na własnego Bleed Lacerate Gladiatora. Solidna liczba zdrowia i armoru zapewniała mu dobrą przeżywalność, a Gladiator uznawany jest aktualnie za najsilniejsze, ofensywne ascendancy Duelista.

Ten właściwy, najbardziej prestiżowy wyścig odbywa się w trybie SSFHC. Hardcore działa dokładnie tak jak w innych grach – śmierć oznacza usunięcie postaci i rozpoczęcie gry od nowa. Element „SSF”, Solo Self Found, uniemożliwia wymianę przedmiotów oraz waluty pomiędzy graczami. Zawodnicy muszą więc korzystać wyłącznie z własnego doświadczenia i mechanik gry, żeby zdobyć przedmioty, których potrzebują.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitch
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię