Strona głównaGryAktualnościThe Division 2 - update od dewelopeów zapowiada diametralne zmiany

The Division 2 – update od dewelopeów zapowiada diametralne zmiany

Balansowania Warlords of New York ciąg dalszy.

Parę dni temu wspominaliśmy, że Massive zaczyna naprawiać swój nowy dodatek pierwszą, większą aktualizacją. Teraz przyszedł czas na kolejne State of the Game i zapowiedź planów deweloperów.

Zobacz: Ubisoft rozpoczyna naprawianie błędów w The Division 2

Standardowo podsumowanie całego, cotygodniowego livestreama możecie znaleźć na oficjalnym subreddicie gry. Chociaż lista jest wyjątkowo długa, można łatwo podzielić ją na dwie, najważniejsze części. Pierwsza z nich to oczywiście błędy. Massive zdaje się świadome większości poważnych bugów, jak problemy z postępem sezonu czy punktami specjalizacji, i rozpoczyna również tych regularnie wspominanych przez społeczność.

Powrócił również oczywiście temat poziomu trudności. Massive wciąż zarzeka się, że jest zadowolona z wyzwania, jakie postawili swoim graczom, ale wciąż chcą pozbyć się uczucia irytującej przeżywalności niektórych przeciwników. Ponadto obrażenia zadawane przez NPC zostają zmniejszone o 20%.

Ciężko uwierzyć, żeby zwykły nerf do obrażeń był rozwiązaniem problemów z AI w Warlords of New York, ale na pewno jest to dobry start.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię