Strona głównaGryAktualnościPath of Exile: Heist - zwiastun nowej ligi

Path of Exile: Heist – zwiastun nowej ligi

Długo wyczekiwany przez fanów Path of Exile moment wreszcie nadszedł. Grinding Gear Games pochwaliło się swoim planem na kolejną ligę.

Harvest jest już za nami. Przyszedł czas na Heist. Zostawiamy w tyle pielenie ogródka i zabieramy się za planowanie napadu. Motywem przewodnim kolejnej ligi Path of Exile będzie napad na pełny kuszących bogactw skarbiec.

Zobacz: Diablo 2 Remake – to będzie zupełnie inna gra

Zgodnie z tradycją GGG, na dwa tygodnie przed startem ligi dostaliśmy zwiastun prezentujący szczegółowe informacje dotyczące nadchodzących atrakcji. Główną mechaniką będzie tytułowy napad. Robiąc standardowy content w grze, będziemy zdobywać plany Grand Heistu. Po zebraniu wystarczających danych i zatrudnieniu ekipy możemy wykonać aktywność i spróbować wzbogacić się na poukrywanych w skarbcu przedmiotach.

Podobnie jak w przypadku poprzednich kilku lig, Heist wprowadzi do PoE nowe umiejętności i przedmioty. Pełną listę planowanych zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Heist na PC zadebiutuje już 18 września, a na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 23 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię