Strona głównaGryAktualnościLeague of Legends - szczegóły aktualizacji 10.18

League of Legends – szczegóły aktualizacji 10.18

Kolejna aktualizacja trafiła na serwery League of Legends. Riot wprowadził kilka nerfów do popularnych postaci na profesjonalnym poziomie.

Podczas gdy playoffy LEC i LCS trwają w najlepsze, Riot Games decyduje się na kolejne zmiany w League of Legends. Buffów doczekało się kilka postaci, które już niedługo mogą zyskać sobie znacznie większy priorytet w solo queue.

Zobacz: Valorant – Riot odpowiada na zarzuty dotyczące Killjoy i Raze

League of Legends 10.18

Osłabień pod kątem gry profesjonalnej doczekali się przede wszystkim Ashe, Sett i Shen. Pierwsza postać popularna jest dzięki swojej możliwości odkrywania junglera przeciwnika oraz łatwemu engage’owi w postaci ulta. Sett nie zniknął z profesjonalnej gry niemalże od debiutu postaci, a Sett doskonale radzi sobie przeciwko tankom, zapewniając wsparcie reszcie drużyny w postaci swojej R-ki.

Riot postanowił więc dokonać kilku zmian przy tych postaciach i osłabić je nieco, żeby otworzyć zawodników również na innych bohaterów. Z powrotem możemy niedługo zobaczyć na scenie Miss Fortune, której nerfy z patchy 10.10 i 10.3 zostały cofnięte. Ponadto, wzmocniono m.in. Twitcha, Shyvanę i Jarvana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię