Strona głównaGryAktualnościPath of Exile kolejny darmowy dodatek już we wrześniu

Path of Exile kolejny darmowy dodatek już we wrześniu

Pomimo wakacji ekipa Grinding Gear Games nie leni się. Po wypuszczeniu dużego rozszerzenia Legion do Path of Exile zapowiadają kolejny dodatek, który udostępnią już we wrześniu.

Jak widać darmowa gra z powodzeniem może konkurować z płatną konkurencją. Ekipa Grinding Gear Games w najnowszym wspicie na stronie Path of Exile ogłosili, że pracują nad kolejnym pakietem dodatkowej zawartości do gry. Aktualizacja trafi on do graczy wraz z aktualizacją numer 3.8.0. Więcej informacji na jej temat poznamy dopiero 20 sierpnia.

Zobacz: Path of Exile: Legion – omawiamy najważniejsze zmiany w nadchodzącej lidze

Deweloper na razie nie zdradza szczegółów, obiecał jednak wiele poprawek do starszej zawartości oraz istotne zmiany w mechanice rozgrywki. Wygląda więc na to, że czeka nas potężna dawka nowości i zawartości do gry. Tym razem raczej nie powinniśmy się spodziewać dodatku wielkości Legionu, co nie zmienia faktu, że i tak bardzo się cieszę. We wpisie możemy przeczytać, że dodatek powinien trafić na serwery w okolicach 6 września, jednak nie powinniśmy traktować tej daty jako zobowiązania.

Najwięcej nowości i zmian ma wnieść aktualizacja Path of Exile 4.0, która ma być śmiertelnym ciosem dla Diablo 4. Aktualna wersja gry dostępna jest całkowicie za darmo na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię