Strona głównaGryAktualnościKolejne rozszerzenie Path of Exile będzie lepsze od Diablo 4

Kolejne rozszerzenie Path of Exile będzie lepsze od Diablo 4

Pomimo kłopotów z działaniem Synthesis w Path of Exile, twórcy gry, studio Grinding Gear Games zaprezentowało koleją wielką ligę, która wkrótce trafi do gry. Co więcej deweloperzy ciężko pracują nad kolejnym gigantycznym rozszerzeniem, które według zapewnień ma być konkurencją dla Diablo 4.

Podczas jednego z wywiadów szef studia Chris Wilson wypowiedział się na temat kolejnego rozszerzenia, oznaczonego numerem 4.0.0, na które jednak przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać.

To rozszerzenie 4.0.0 pochłonie Diablo 4, jak podejrzewamy. Jest to kolejna generacja gier RPG akcji i stanowi naprawdę duże ulepszenie do Path of Exile. Nowe rozszerzenie zostanie zaprezentowane w listopadzie podczas Exilecon. Do premiery nadal pozostaje jednak mniej więcej półtora roku. Przedstawimy również więcej informacji na temat rozszerzenie 3.9.0, które pojawi się w grudniu.

Zobacz: Path of Exile co z cross play na PS4?

Zapewnienia Wilsona brzmią troszeczkę zabawnie, biorąc pod uwagę fakt, że Blizzard nie powiedział nic na temat Diablo 4, a tym bardziej nic na temat planowanej daty premiery gry. Jak na razie Blizzard zdenerwował tylko graczy prezentując na zeszłorocznym BlizzConie Diablo Immortal, grę mobilną, który również nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery.

Zobacz: Wiedźmin RPG dostępny w przedsprzedaży. Znamy cenę gry

Pomimo wszystko Grinding Gear Games udowodniło, że umie w gry, więc o jakość kolejnych rozszerzeń Path of Exile nie powinniśmy się martwić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię