Strona głównaGryAktualnościPath of Exile co z cross play na PS4?

Path of Exile co z cross play na PS4?

W końcu! Sześć lat po premierze darmowy Path of Exile jest dostępny na wszystkich głównych platformach. Najwięcej frajdy czerpiemy z rozgrywki multiplayer, a co w takim razie z cross play?

W chwili obecnej dostępnych jest kilka wersji gry co powoduje, że granie pomiędzy platformami w Path of Exile kompletnie nie jest możliwe. W listopadzie zeszłego roku Chris Wilson z Grinding Gears Games w jednym z wywiadów na temat cross play powiedział:

Chcemy skupić się na naszym projekcie i wdrażaniu zmian w oparciu o system, na jakim grasz. Nie chcemy tworzyć żadnych korzyści ani kar za to, że grasz na konkretnej platformie. Gra bardzo różni się w zależności od wybranego systemu, nie chcemy aby jakikolwiek antagonizm rozwijał się wśród właścicieli konsol.

Zobacz: Pierwsze szczegóły czerwcowej ekspansji Path of Exile

Później w innym wywiadzie Wilson powiedział, że deweloper chciałby zaimplementować cross play do Path of Exile, ale to nie jest najważniejsze. Dalej wspominał, że będą badać możliwości po tym jak zostanie uruchomiona wersja gry na PS4. Pomimo tego, że nie możemy całkowicie wykluczyć możliwości wdrożenia cross play to raczej nie mamy, co spodziewać się takiej możliwości zbyt szybko.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię