Strona głównaGryAktualnościPath of Exile - szczegóły nadchodzącej ligi Scourge

Path of Exile – szczegóły nadchodzącej ligi Scourge

Po Expedition przyszedł czas na Scourge. GGG zdradziło wczoraj szczegóły nowej ligi Path of Exile.

Expedition dla bardzo wielu doświadczonych graczy było bardzo przytłaczające. Chociaż samej mechanice nie można było wiele zarzucić, męczył długi atlas i rozwiązania, które wymagały długiego, powtarzalnego grindu. Grinding Gear Games obiecało zmiany i odpowiedzią na część krytyki ma być Scourge.

Zobacz: Scenarzyści Call of Duty: Vanguard chcą zrobić z gry trylogię

Wczoraj wieczorem GGG w charakterystycznym dla siebie stylu zaprezentowało nadchodzącą ligę. Zobaczyliśmy oficjalną prezentację z Chrisem Wilsonem w roli narratora, a potem Q&A. Co więcej, zaraz po zakończonym pokazie na stronie gry pojawiły się oficjalne patch notesy.

Mechanika ligowa Scourge ma wrzucić nas w alternatywny Wraeclast opanowany przez demony. Im więcej zabijemy potworów w środku, tym dłużej możemy tam zostać. Dodatkowo, jesteśmy w stanie wrzucić jeden przedmiot do ulepszenia, który będzie rosnął w siłę razem z zabijanymi potworami. Po ulepszeniu przedmiot ulegnie korupcji, zyskując ekskluzywne dla Scourge modyfikacje.

W tej lidze sama mechanika wydaje się jednak bohaterem drugoplanowym. Zaraz po prezentacji alternatywnego Wraeclastu, Chris Wilson wymienił listę rzeczy, które ulegną jeszcze zmianie w Scourge. Z drzewka zniknęło mnóstwo pasywnych umiejętności, a w ich miejsce pojawiło się Mastery. Atlas został zmniejszony do czterech regionów, 16 watchstone’ów i 116 map. Gdyby tego było mało, sześć nowych unique przedmiotów zadebiutuje razem z ligą, w tym jeden, który ma siłą dorównywać Headhunterowi.

Scourge rozpocznie się 22 października o 21:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię