Strona głównaGryAktualnościScenarzyści Call of Duty: Vanguard chcą zrobić z gry trylogię

Scenarzyści Call of Duty: Vanguard chcą zrobić z gry trylogię

Historia Call of Duty: Vanguard ma większy potencjał, niż mogliśmy się spodziewać. Przynajmniej zdaniem jej twórców. 

Kampania Call of Duty: Vanguard to zdecydowanie jeden z najmniej kontrowersyjnych elementów tej odsłony. Nie wiemy co prawda o niej zbyt wiele, ale większość krytyki skupia się głównie na multiplayerze. Okazuje się jednak, że scenarzyści mają ambitne plany względem nowej historii.

Zobacz: Nowe fragmenty rozgrywki z reboota Saints Row

Najnowsze informacje dotyczące Vanguarda pochodzą z Comic Conu w Nowym Jorku. Scenarzysta Sam Maggs mówił tam m.in. o tworzeniu ikonicznych postaci, które zostaną z graczami na dłużej. Jednym z pomysłów twórców jest stworzenie trylogii, Vanguarda 2 i Vanguarda trzy. Maggs ma do opowiedzenia jeszcze dwie historia z udziałem tych postaci.

Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, żeby historia była w jakiś sposób kontynuowana. Albo żeby chociaż postaci z Vanguarda trafiły do kolejnej gry Treyarch. Szczególnie biorąc pod uwagę plotki o Infinity Ward planującym wypuszczenie sequela Modern Warfare 2019 w przyszłym roku. Kontynuację Vanguarda i tak zobaczylibyśmy najwcześniej w 2024 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię