Strona głównaEsportPatitek ponownie w pierwszym składzie x-kom team (byłego Venatores)

Patitek ponownie w pierwszym składzie x-kom team (byłego Venatores)

Nie da się ukryć, że Patryk 'Patitek’ Fabrowski był jednym z najmocniejszych punktów x-kom team w czasach gdy drużyna ta grała jeszcze pod nazwą Venatores. To między innymi dzięki jego postawie udało im się dojść aż do finału poprzedniego sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

Wygląda na to, że do podobnego wniosku doszli włodarze drużyny. Po kilkumiesięcznej przerwie, wywołanej między innymi podejrzeniami (potwierdzonymi potem przez Valve) o posiadanie przez Patitka starego, zbanowanego konta CS, Patryk wraca do głównego składu. Zastąpi w nim Krzysztofa 'Stark’ Lewandowskiego, który staje się rezerwowym. Potrzeba zmian prawdopodobnie została wywołana ostatnimi występami na międzynarodowych turniejach – V4 Future Sports Festival oraz Copenhagen Games. W obu ich pozycje dalekie były od oczekiwań – w pierwszym spośród wymienionych eventów Polacy zajęli miejsce 7-8, w drugim uplasowali się w drugiej szesnastce. 

Oto co na temat zmian mówi manager zespołu, Max Kieturakis:

’Po powrocie z turniejów w Budapeszcie i w Kopenhadze usiedliśmy, aby porozmawiać jako drużyna o tym, co musi się wydarzyć, by zespół wykonał krok do przodu. Podjęliśmy decyzję, że do głównego składu wróci Patryk „Patitek” Fabrowski. Choć to oznacza, że na ławkę rezerwową odchodzi Krzysztof „Stark” Lewandrowski, nie żegnamy się z Starkiem. Jest to zawodnik, który cechuje się niesamowitym talentem i wyczekujemy momentu, kiedy znowu zagości w naszym pierwszym składzie.’

Jak myślicie, jaki wpływ na kolejne występy x-kom team będą miały wspomniane zmiany?

Źródło: x-kom team

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię