Strona głównaEsportPaweł ‘innocent’ Mocek w nowej organizacji

Paweł ‘innocent’ Mocek w nowej organizacji

Paweł ‘innocent’ Mocek, który razem z PENTA Sports grał na ostatnim Majorze, dołączył z kolegami do nowej organizacji. Po raz kolejny będzie to niemiecka drużyna, chociaż zupełnie nowa.

Paweł ‘innocent’ Mocek szukał nowej drużyny od października, kiedy to rozwiązał kontrakt z PENTA Sports. Od tamtego czasu występował razem z kolegami jako Seed. Pod tą banderą udało im się między innymi wygrać 10 tys. dolarów w MakeMy.bet Championship, gdzie w finale pokonali LDLC. Jednak najważniejszy dla drużyny jest zapewniony udział w ostatecznych kwalifikacjach do Majora, dzięki zachowaniu w składzie trzech zawodników występujących na PGL Major Kraków.

Teraz Paweł ‘innocent’ Mocek będzie reprezentował barwy Sprout. To nowa, niemiecka drużyna, która uczestniczyła między innymi w tworzeniu EBSD, czyli eSport-Bund Deutschland. To niemiecka organizacja, która ma zrzeszać największe i najlepsze drużyny oraz organizatorów turniejów u naszych zachodnich sąsiadów. Do EBSD dołączyli już między innymi: BIG, Unicorns of Love, H2K, ESL oraz Alternate aTTaX. Za Sprout stoją między innymi firmy CaseKing.de, DaddySkins, AMD oraz Noblechairs.

Pełny skład drużyny Sprout prezentuje się następująco:

  • Paweł ‘innocent’ Mocek
  • Jesse ‘zehN’ Linjala
  • Kevin ‘kRYSTAL’ Amend
  • Denis ‘denis’ Howell
  • Timo ‘Spiidi’ Richter
  • Tobias ‘tow b’ Herberhold (trener)

Po raz pierwszy będziemy mogli ich obejrzeć już dzisiaj o godzinie 14:00, kiedy to zmierzą się z PRIDE w półfinale Legends Series #4.

Źródło: Sprout

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię