Strona głównaWiadomościŚwietna promocja na Nvidia Shield TV

Świetna promocja na Nvidia Shield TV

Nvidia Shield TV to jeden z ciekawszych sprzętów do grania, o czym mogliście się przekonać w naszej recenzji. Można na nim uruchamiać wiele gier, również z PC-tów. Teraz jest świetna okazja, aby zdobyć ten sprzęt w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Nie każdego stać na kupno wydajnej karty graficznej, jak np. GeForce GTX 1070 Ti, którą Nvidia udostępniła nam do naszej platformy testowej (w tym tygodniu powinna być gotowa, więc za chwilę dowiecie się, na czym będziemy testować sprzęty). Na szczęście są tańsze sposoby na granie. Jednym z nich jest Nvidia Shield TV, którego zalety poznaliście już w naszej recenzji. Teraz, w okresie od 11 do 24 grudnia, Zieloni przygotowali ciekawą promocję. Urządzenie można kupić już za 699 zł, czyli o 150 zł taniej niż zazwyczaj.

Nvidia Shield TV to nowoczesne urządzenie do streamowania multimediów. Pozwala między innymi na strumieniowanie gier z komputerów wyposażonych w karty graficzne GeForce. Sprzęt obsługuje też rozdzielczość 4K oraz standard HDR, dzięki czemu multimedia prezentują się wyśmienicie na odpowiednim telewizorze. Zaletą Nvidia Shield TV jest również obsługa głosowa, która daje kontrolę nad wszystkimi aplikacjami, grami i filmami.

Promocja obowiązuje między innymi w sklepach X-Kom oraz Komputronik. Szczegóły znajdziecie na stronie Nvidii.

Źródło: Nvidia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię