Strona głównaEsportPaweł innocent Mocek w nowym składzie z foxem i HS-em?

Paweł innocent Mocek w nowym składzie z foxem i HS-em?

Wkrótce możemy zobaczyć Pawła ‘innocenta’ Mocka w zupełnie nowym składzie. Międzynarodowa drużyna ma zostać złożona przez Ricardo ‘foxa’ Pacheco, byłego zawodnika Team Kinguin.

Nowy skład ma zostać stworzony przez Ricardo ‘foxa’ Pacheco. W ostatnim czasie mogliśmy go oglądać w barwach Team Kinguin. Nie była to szczególnie udana przygoda Portugalczyka, ale pokazał, że wciąż potrafi grać na wysokim poziomie. Wydaje się, że większym problemem była komunikacja z Polakami niż umiejętności poszczególnych zawodników.

Razem z Portugalczykiem skład miałby stworzyć Kevin ‘HS’ Tarn, czyli młody talent, który świetnie pokazywał się w barwach PENTA Sports, ale potem zaliczył spadek formy z OpTic. Europejscy gracze musieli rywalizować między innymi w ESL Pro League w Ameryce, więc godziny spotkań nie były dla nich zbyt korzystne. Po niecałym roku skład się rozpadł i od tamtego czasu ‘HS’ pozostaje bez organizacji. Trzecim graczem miałby być Christian ‘loWel’ Garcia Antoran, którego ostatnio moglibyśmy oglądać na WESG w barwach mixu Wololos.

Ale przejdźmy do najciekawszego, czyli czwartego zawodnika. Według aktualnych informacji ma nim być Paweł ‘innocent’ Mocek, do tej pory reprezentujący barwy Sprout. W ostatnich spotkaniach Polak nie grał z drużyną z powodu spraw prywatnych. Teraz nabrało to dodatkowego znaczenia. Być może już wtedy ‘innocent’ wiedział, że wkrótce zmieni zespół. W nowej drużynie ponownie połączyłbym siły z ‘HSem’, z którym grał już w PENTA i razem wystąpili na Majorze w Krakowie.

Zawodnicy mają prowadzić rozmowy z kilkoma organizacjami, w tym Tempo Storm, Sprout oraz Preparation. Wydaje się, że dla Polaka byłaby to ciekawa zmiana. Powyższy skład, przynajmniej na papierze, prezentuje się lepiej niż jego obecna drużyna. Być może byliby w stanie awansować na kolejnego Majora. Wiele zależy od tego, kto zostanie piątym graczem. Na scenie nie brakuje wielu doświadczonych i utalentowanych zawodników. Wystarczy wymienić chociażby Szpero, friberga lub Znajdera.

Pamiętajcie jednak, że na razie to tylko plotki.

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię