Strona głównaGryAktualnościPES 2020 - znamy datę premiery darmowego dodatku Euro 2020

PES 2020 – znamy datę premiery darmowego dodatku Euro 2020

Podczas gdy Electronic Arts w Fifie 20 wypuszcza kolejne, kolorowe karty, Konami postanowiło uderzyć w konkurencję darmowym DLC.

Piłka nożna małymi krokami zaczyna wracać do odbiorników fanów tradycyjnego sportu. Zanim jednak wszystko wróci do normy, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Na całe szczęście PES planuje drobną alternatywę dla osób, które w czerwcu planowały rozpocząć tęsknotę za Euro 2020.

Zobacz: Ronaldinho może zostać usunięty z trybu FUT w grze FIFA 20

O planowanym dodatku do PES-a wiedzieliśmy już ładnych kilka miesięcy temu. W kwietniu Konami przełożyło jednak jego premierę. Teraz dostaliśmy oficjalną datę premiery i zapowiedź nadchodzącego contentu. DLC Euro 2020 ma ujrzeć światło dzienne już 4 czerwca.

Jego najważniejszym elementem będzie oczywiście tryb turniejowy, gdzie pojawią się wszystkie 55 drużyny UEFA, razem z ich oficjalnymi składami i koszulkami. Twórcy odtworzyli również stadiony Wembley i Saint Petersburg, zobaczymy nową, ekskluzywną piłkę oraz motyw Euro 2020 podczas rozgrywanych spotkań. Wspomniane zostały również planowane dodatkowe wydarzenia w ramach DLC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię