Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAwaria GTA V w całej Europie?

Awaria GTA V w całej Europie?

Jeśli mieliście zamiar zagrać w (darmowe lub nie) GTA V, nie regulujcie komputerów. Jak informuje Downdetector, problemy z grą mają użytkownicy w większości krajów Europy.

Na chwilę obecną ciężko stwierdzić gdzie dokładnie leży przyczyna awarii. Strona wsparcia technicznego usług Rockstar nie informuje o żadnych problemach. Wystarczy jednak wejść pod ten link, prowadzący na stronę GTA V na Downdetector, by zobaczyć, że prawie cała Europa świeci się na czerwono lub pomarańczowo. Najgorszą sytuację mają gracze w Polsce, Niemczech i Czechach.

Zobacz: GTA V – Jak założyć konto na Epic Games Store i pobrać bezpłatnie grę?

Jak tylko pojawi się więcej informacji na temat awarii, zaktualizujemy newsa.

Aktualizacja: Jak podaje Daily Express, problemy mogły zostać wywołane w wyniku zeszłotygodniowego udostępnienia gry w darmowej formie przez Epic Games Store. Wielu z graczy, którzy próbują się podłączyć do serwerów gry, zauważyło błąd synchronizacji. Inni mają błąd „Niepowodzenie weryfikacji danych użytkownika przez sesję”. Można przypuszczać, że błędy są wywołane lawinowym zainteresowaniem i próbami połączenia się z serwerami przez wielu graczy jednocześnie. Rockstar póki co nie odniósł się do problemu, nie wiadomo też jak długo potrwa awaria.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię