Strona głównaWiadomościPGA 2017 - A nagroda za najlepsze stoisko targów leci do...

PGA 2017 – A nagroda za najlepsze stoisko targów leci do…

Najbardziej krwawego punktu imprezy. Obyło się bez zgonów, no chyba że nie wiemy o jakiejś czerwonej diodzie LED. Doświetlały bowiem strefę wokół atrakcji, przygotowanych przez OMEN by HP. Co czekało na odwiedzających?

Mogliśmy się przekonać na własnej skórze, że nie tylko ogromny klocek pod biurkiem jest w stanie wygenerować satysfakcjonującą ilość klatek. Ograć najpopularniejsze tytuły dało się na 15″ i 17″ notebookach, dedykowanych najbardziej wymagającym graczom.

To wszystko? Absolutnie nie. Do dyspozycji graczy oddano także stanowiska wyposażone w pecety przygiągające oko swym designem, systemem chłodzenia oraz specyfikacją techniczną. Zaraz nad nimi ujrzeć można było komplety myszek i klawiatur wraz z monitorami dedykowanymi graczom. Posłuchać efektów dźwiękowych w grach na stoisku OMEN by HP mogliście dzięki efektom współpracy z SteelSeries, której owocem jest seria sluchawek z górnej półki.

Sprzętu do przetestowania było sporo, jednak nie samym krzemem człowiek żyje. Jakie sposoby na podbicie poziomu adrenaliny zaserwowano?

Stanowisko OMEN by HP było wiecznie żywe. Konkursy dla odwiedzających leciały bez przerwy, tło muzyczne gwarantował zapas głośników i beatboxerzy – BladyKris oraz PeJot. Za ścianą otwartej części zanurzyć mogliście się w wirtualnym świecie za pomocą zestawów VR. Ci, którzy lubią współzawodnictwo mogli spróbować swoich sił w mini turniejach CS:GO, a grać było warto. Będący na bieżąco z gamingową strefą YouTube mieli okazję do zbicia piątki czy rozegrania meczu z jutuberami Kaluchem i Sheo. Nikt nie odchodził z pustymi rękoma, nikt nie kontynuował podróży po PGA ze smutną miną.

Liczba osób, jaka przewinęła się przez stoisko oraz mnogość atrakcji każą stwierdzić, iż decyzja o przyznaniu tytułu najlepszego stanowiska targów była jak najbardziej prawidłowa.

A wy? Jak wspominacie ten czerwony punkt programu PGA?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię