Strona głównaEsportPGL Major Kraków 2017: Virtus.pro vs North - kto awansuje do półfinału?

PGL Major Kraków 2017: Virtus.pro vs North – kto awansuje do półfinału?

O godzinie 12:30 rozpocznie się ostatni ćwierćfinał na PGL Major Kraków 2017. W meczu zmierzą się zawodnicy Virtus.pro z North. Kto ma większe szanse w tej potyczce?

Virtus.pro i North mieli okazję już się zmierzyć na tym turnieju. Obie drużyny rozegrały mecz w fazie grupowej na mapie Mirage. Minimalnie lepsi okazali się Duńczycy, ale Polacy podkreślali po spotkaniu, że tak naprawdę pozwolili swoim rywalom na zwycięstwo. Pasha w jednym z wywiadów wyznał, że Snax doskonale czytał grę North i Virtusi doskonale wiedzieli, co ich przeciwnicy będą robić. O porażce zadecydowały indywidualne błędy.

Jedno jest pewne, Polakom nigdy nie grało się łatwo z North. Na ostatnie 20 map rozegranych między tymi drużynami aż 12 wygrali Duńczycy, a tylko 8 nasi rodacy. Szczególnie pamiętna jest potyczka na poprzednim majorze ELEAGUE i fantastyczny powrót Virtusów na mapie Cobblestone. Po pierwszej połowie Snax i spółka przegrywali 12:3. Jednak po zmianie stron okazali się dużo silniejsi od swoich rywali i ostatecznie zwyciężyli 16:13, dzięki czemu całe spotkanie również zakończyli na swoją korzyść 2:1 w mapach. Czy dzisiaj będzie tak samo? Jeśli to Virtus.pro mają wygrać, to nie mamy nic przeciwko.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię