Strona głównaGryAktualnościPierwsze recenzje Horizon Forbidden West - nadchodzi kolejny, świetny exclusive

Pierwsze recenzje Horizon Forbidden West – nadchodzi kolejny, świetny exclusive

Guerrilla Games ma najwyraźniej sprawdzony sposób na ekscytujące otwarte światy. Horizon Forbidden West zapowiada się świetnie.

Horizon Forbidden West zadebiutuje już 18 lutego. Jak przystało na większą premierę, kilka dni wcześniej zdjęto embargo na recenzje. Internet został w rezultacie zasypany tekstami z całego świata. Większość z nich wychwala grę pod niebiosa.

Zobacz: Phil Spencer chce, żeby w Starfield zagrało więcej osób niż w Skyrim

Na Metacriticu gra może pochwalić się średnim wynikiem 89 punktów przy 92 opublikowanych recenzjach. OpenCritic pokazuje z kolei ocenę 88/100 i rekomendację krytyków na poziomie 94%. Nawet jeżeli ktoś nie był uznać nowego Horizona za arcydzieło, na pewno poleca go graczom.

Krytycy chwalą fabułę, stworzony przez Guerrilla Games świat oraz usprawniony od poprzedniej części system walki. Starcia z rywalami mają być teraz bardziej złożone. Niektórzy wspominają, że znaleźli podczas przejścia kilka błędów, a zadania poboczne bywają monotonne. Jedno jest jednak pewne – jeżeli wciąż lubicie wsiąknąć w dobrą fabułę i grę z otwartym światem, będzie to udany zakup.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię