Strona głównaGryAktualnościPhil Spencer chce żeby w Starfield zagrało więcej osób niż w Skyrim

Phil Spencer chce żeby w Starfield zagrało więcej osób niż w Skyrim

Starfield będzie dostępny tylko na konsole Xbox jednak Phil Spencer chce żeby w nową grę Bethesdy zagrało więcej osób niż w Skyrima.

Spencer chce osiągnąć taki wynik pomimo, że gra nie będzie dostępna na konsole PlayStation. W rozmowie z reporterem Stephenem Totilo, Spencer powiedział, że jego wizja Starfielda jest taka, że będzie to najczęściej ogrywana gra jaka wyszła spod skrzydeł Todda Howarda.

Miernik liczby osób grających w gry Xbox Games Studios jest bardzo ważny dla Microsoftu. Ostatnio firma ogłaszała, że w Halo Infinite zagrało 20 milionów graczy, a w Forza 5 – 18 milionów.

Uwielbiam statystyki Forza 5 i Halo… Uwielbiam, ile osób grało w Psychonauts 2 vs Psychonauts 1. Tak więc, kiedy patrzę na drużyny, kiedy rozmawiamy z Toddem o Starfieldzie, to jest to: 'Jak możemy się upewnić, że jest to najczęściej grana gra Todda Howarda w historii?

Z jednej strony Starfield będzie, podobnie jak powyższe gry, dostępny od pierwszego dnia za pośrednictwem Xbox Game Pass na konsole i PC. Ale z drugiej strony Spencer mówi, że chce, aby zasięg Starfielda na tych platformach przekroczył liczbę graczy Skyrim na PlayStation.

Zobacz: Xbox Game Pass – nowe tytuły w lutym i marcu

Po przejęciu przez Microsoft Activision Blizzard Spencer mówił, że chciałby, aby w WoW za pięć lat grało więcej ludzi niż obecnie. Tak samo jak w Call of Duty. Jednak czy da się osiągnąć podobny efekt w przypadku Starfield jeżeli gra będzie dostępna na ograniczonej liczbie platform?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię