Strona głównaWiadomościPierwsze sceny z wersji alpha Insurgency: Sandstorm

Pierwsze sceny z wersji alpha Insurgency: Sandstorm

Focus Home Interactive i New World Interactive opublikowały pierwsze zrzuty ekranu wersji alpha Insurgency: Sandstorm. Gra wykorzystuje Unreal Engine 4 z ulepszoną grafiką. Deweloper obiecuje, że rozpoczyna tym samym nową erę serii.

Gra będzie oferować moc wrażeń dzięki trybowi współpracy opartemu na zadaniach oraz taktycznych akcjach, które gracze pokochali w pierwszej odsłonie gry.

W Insurgency: Sandstorm, gracze będą mogli doświadczyć wciągającej walki na nowoczesnym polu bitwy, która zachowuje równowagę pomiędzy grą akcji a symulacją. Zarówno Ty jak i Twoi wrogowie możecie umrzeć od jednego lub dwóch trafień, nie ma tu paska zdrowia, celownika czy regeneracji zdrowia. Zespoły muszą się poruszać z duża prędkością i płynnością gdy przedzierają się przez miejską dżunglę, szybko znajdować i niszczyć kolejne cele.

Każda broń ma unikalne właściwości balistyczne, które uwzględniają opadanie pocisku, jego czas lotu i moc penetracji. Dzięki temu uzyskamy realistyczne tory ruchu pocisków. Ponadto pociski będą dokładnie liczone w każdym magazynku, a ich zawartość nie będzie łączą się automatycznie. Gracze mogą, więc zdecydować się na wymianę magazynka i upuszczenie poprzedniego tracąc tym samym resztę naboi jaka w nim była. Podczas otwierania drzwi staną też przed wyborem czy zrobić to delikatnie aby nie robić hałasu czy „zdjąć je z bara” i wpaść do pomieszczenia z siłą wodospadu.

Dla przypomnienia trailer:

[you tube=avJ50YRup0o]

I obiecane screeny:

Planowana premiera gry jeszcze w tym roku.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię