Strona głównaGryAktualnościPierwsze spojrzenie na nową mapę Call of Duty: Warzone

Pierwsze spojrzenie na nową mapę Call of Duty: Warzone

Zgodnie z plotkami krążącymi po Call of Duty: Warzone przez kilka ostatnich miesięcy, cofnęliśmy się w czasie. 

Gracze Call of Duty: Warzone wzięli wczoraj udział w community evencie, który rozpoczął trzeci sezon. Na Verdansk spadła bomba, narobiła sporo zamieszania i teraz czekamy na przedstawienie nowej rzeczywistości popularnego battle royale.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – mod przywrócił funkcję anulowaną przez CD Projekt

Przez chwilę nowa mapa była dostępna w prywatnych meczach. Zanim Raven wyłączył tę opcję, kilku osobom udało się nagrać dłuższe fragmenty gameplayu i opublikować je na Youtube. Powyżej możecie zobaczyć, jak będzie prezentować się nowa mapa.

Jest dużo jaśniej, budynki dorobiły się nowej farby, a lokacje starają się odzwierciedlać stylistykę lat 80-tych. Większość miejsc uległa gruntownym zmianom, ich dynamika pewnie też będzie nieco inna, kiedy Raven wreszcie wpuści graczy na mapę. Gułag jest teraz z kolei fragmentem mapy Standoff z Black Opsa 2.

Drugi etap community eventu Warzone ma odbyć się dzisiaj o 21:00. Możliwe więc, że późnym wieczorem będziemy w stanie na własnej skórze przetestować nowy Verdansk.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię