Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - mod przywrócił funkcję anulowaną przez CD Projekt

Cyberpunk 2077 – mod przywrócił funkcję anulowaną przez CD Projekt

Z miesiąca na miesiąc Cyberpunk 2077 staje się coraz ciekawszą produkcję. Na razie wynika to jednak głównie z pracy moderów. 

Jeszcze przed grudniową premierą wiedzieliśmy, że część opcji zapowiadanych przez CD Projekt nie trafi do pełnej wersji gry. CD Projekt odwoływał stopniowo niektóre funkcje i teraz Cyberpunk 2077 odzyskuje jedną z nich.

Zobacz: Metal Gear Solid otrzyma (więcej niż jeden) remake?

Na portalu Nexus Mods pojawiła się modyfikacja „Wallrun”, która jak sama nazwa wskazuje, pozwala graczom biegać po ścianach. CD Projekt miał zawrzeć ten element w swojej grze, ale ostatecznie anulowano go w trakcie produkcji.

Jeżeli bardzo zależało Wam na tej funkcji, możecie przetestować moda. Na razie nie działa on jednak zbyt dobrze. Nie wszystkie ściany nadają się do biegania i często można po prostu przez nie przelecieć. Nie ma też żadnej związanej z wallrunem mechaniki zmęczenia czy stopniowego spadania, możecie po prostu biec przed siebie. Autor chciał na razie tylko udowodnić, że wprowadzenie tej funkcji jest możliwe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię