Strona głównaWiadomościPierwszy gameplay z Mutant Year Zero: Road to Eden

Pierwszy gameplay z Mutant Year Zero: Road to Eden

Do sieci trafił pierwszy ponad półgodzinny gamepaly z Mutant Year Zero: Road to Eden. Premiera gry na PC i konsole jeszcze w tym roku.

Jak pokazano na filmie w gra łączy klasyczne turowe walki znane z serii XCOM z elementami eksploracji i skradania w czasie rzeczywistym. Członkowie ekipy The Bearded Ladies odpowiedzialni za Payday i kilka Hitnamów obiecali, bardzo rozbudowaną fabułę. Po premierze w grze ma być dostępna tylko kampania dla jednego gracza, jednak niewykluczone, że w późniejszym terminie zostanie również udostępniony tryb multiplayer.

Oficjalny opis gry:

Taktyczna walka: Mutant Year Zero: Road to Eden to odpowiedź na Twoje uzależnienie od gier strategicznych. Niech pochłoną Cię walki inspirowane serią XCOM.

Poznaj postapokaliptyczną Ziemię: podróżuj przez opuszczone miasta, rozpadające się autostrady i zarośnięte tereny wiejskie. Wróć do Ark, skąpanej w świetle neonów oazie nowego świata gdzie schronienie znajdują ludzie o wątpliwej reputacji.

Kontroluj ekipę mutantów: kaczkę i dzika, który ma problemy z kontrolowaniem gniewu, nie są to typowi bohaterowie jakich spotykamy w innych grach. Poznaj Dux, Bormina, Selemę oraz wiele innych postaci, z których każda ma unikalną osobowość oraz specyficzny sposób postrzegania świata.

Skradaj się jak ninja: kryj się w cieniu, aby unikać wrogów lub zwabić ich w pułapkę. Skradanie w czasie rzeczywistym pozwala na pełną kontrolę. Zakradnij się do obozu wroga i zyskaj strategiczną przewagę wykorzystując element zaskoczenia.

Mutuj: odblokuj nowe umiejętności, które pozwolą jeszcze skuteczniej eliminować wrogów, pozwól aby ponad metrowa kaczka z kuszą z powodzeniem kryła się w cieniu przed oczami wrogów.

Dynamiczne środowisko: korzystaj z otoczenia, wykorzystuj ukształtowanie terenu aby zniknąć wrogom z oczu, rozwalaj ściany i budynki siej zniszczenie.

Wyposażenie to podstawa: upewnij się, że twoja ekipa jest odpowiednio wyposażona do walki, nic nie wywołuje takiej paniki jak ubrany w kolczugę szarżujący dzik z pistoletem w ręku.

 A teraz zapraszamy na film:

[you tube=rqpDnG0OB8k]

Zapowiada się bardzo ciekawie. Co o tym sądzicie?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię