Strona głównaWiadomościPierwszy mod do Final Fantasy XV poprawia czasy ładowania, wyświetlanie klatek i...

Pierwszy mod do Final Fantasy XV poprawia czasy ładowania, wyświetlanie klatek i strumieniowanie tekstur HD

Modder Kaldaien znany ze swojego modu FAR dla NieR Automata, wydał pierwszy mod dla Final Fantasy XV. Ten mini-mod poprawia wydajność gry a także czasy ładowania gry i przesyłania tekstur w 4K.

Według autora, Steamowa wersja Final Fantasy XV ładuje dane wejściowe synchronicznie za każdym razem gdy rozpozna wciśniecie przycisku na klawiaturze, myszce lub padzie. W związku z tym użytkownicy Steam mogą doświadczyć dodatkowych problemów z grą. Oznacza to, że jeżeli zazwyczaj używasz pada, ale wciśniesz przycisk na klawiaturze gra się przytnie. I będzie zachowywać się podobnie za każdym razem gdy wciśniemy przycisk innego kontrolera niż zwykle używamy.

Przygotowany przez Kaldaiena mod Special K jest w stanie obejść ten problem, uniemożliwiając grze wczytywania danych wejściowych z wybranych urządzeń. Naprawia on również problemy z narzutem SteamApi, który powoduje niezwykle długie czasy ładowania i „czkawkę” podczas przesyłania strumieniowego tekstur o wysokiej rozdzielczości. Na pierwszy rzut oka za problemy można obwiniać Denuvo, ale tym razem nie jest on niczemu winien.

Gracie już czy nadal pobieracie?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię