Strona głównaWiadomościSpotkajmy się na ROKO Good Game 2018

Spotkajmy się na ROKO Good Game 2018

Już w kwietniu odbędą się kolejne Warszawskie Targi Gier – ROKO Good Game 2018. Głównym sponsorem tegorocznej imprezy jest producent napojów ROKO. Będzie to także doskonała okazja żeby spotkać się z ekipą Gaming Society.

Impreza odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Na odwiedzających czeka moc atrakcji. Organizator wydarzenia, firma Zbyszko przewidziała szereg turniejów gamingowych. Na imprezie pojawią się również znane postacie m.in. TaZ i pashaBiceps, a także czołowe drużyny polskiego esportu oraz znani youtuberzy. Wielbiciele retrogamingu również znajdą coś dla siebie. W strefie retro czeka na nas 45 stanowisk z retro sprzętem, strefą turniejowa i masa retro gadżetów.

Podczas ROKO Good Game będziecie mieli okazję kibicować swoim ulubionym drużynom w turnieju Polskiej Ligi Esportowej, a oprócz tego organizator mówi o dodatkowym turnieju z pulą nagród 20 tyś. złotych. Bliższe szczegóły na temat tego turnieju nie są jeszcze znane.

Złap Roko w garść i wpadnij na nasze stoisko na Good Game Warsaw 2018, gdzie jak zawsze będziesz miał możliwość zagrania na wypasionym sprzęcie oraz zasmakowania wirtualnego świata na bieżniach Virtuix Omni. To również okazja aby spotkać ekipę Gaming Society na żywo.

A tak bawiliśmy się w zeszłym roku:

Zatem nie ma co się zastanawiać wejdź na stronę goodgameexpo.com i rezerwuj bilety już dziś.

Źródło: warsawexpo

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię