Strona głównaEsportPierwszy turniej polskiej sceny Lost Ark! Nadchodzi SHOWMATCH pomiędzy streamerami

Pierwszy turniej polskiej sceny Lost Ark! Nadchodzi SHOWMATCH pomiędzy streamerami

Początek polskiej sceny esportowej Lost Ark. HotSeat we współpracy z grupą streamerów i content creatorów organizuje mecz pokazowy dla fanów spragnionych rywalizacji w nowoprzybyłym MMORPG Smilegate wydawnictwa Amazonu.

Lost Ark – gra MMORPG, która świeżo zawitała wprost z Azji, gdzie została bardzo dobrze przyjęta przez graczy – otworzyła się na rejony Europy i Ameryk. Łączy elementy dynamicznej walki rodem z gier typu Path of Exile czy Diablo oraz aktywności typowe dla gatunku MMORPG – mnóstwo zawartości PvE oraz PvP. Jakość gry przekłada się na ogromne zainteresowanie tytułem, co potwierdzają liczby użytkowników ze Steam Charts, zarówno w dniu premiery, jak i do dnia dzisiejszego.

Zobacz: Fani Dino Crisis nie czują się dobrze po ogłoszeniu Exoprimal

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu polskich graczy Lost Arkiem i potyczkami Player vs Player, we współpracy ze znanymi i lubianymi członkami polskiej społeczności organizujemy mecz pokazowy, który zapowie główne wydarzenie związane z pojedynkami arenowymi skierowanymi do polskich graczy.

Już w najbliższy piątek studio HotSeat zaprasza na mecz pokazowy, gdzie streamerzy oraz content creatorzy zmierzą się na arenie Lost Ark w Team Deathmatch 3v3! W drużynach zobaczymy:

Reapers i Przyjaciele: Zdechły Ślimak, Emisariusz i Sacha
TEAM AF4: Jeerayah, Namidanobaka i Tabasko

Całe zajście skomentują dla Was Melkor, Kiltane oraz SaintNoMore.
Będzie to przedsmak tego, co szykuje już w kwietniu ekipa HotSeat wraz ze społecznością Lost Ark Polska.
Ruszamy o godz. 20:00 na kanale HotSeat na Twitchu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię