Strona głównaWiadomościPierwszy zwiastun gry akcji TPP - My Eyes on You ...

Pierwszy zwiastun gry akcji TPP – My Eyes on You

Dosłownie przed chwilą studio Storymind Entertainment zapowiedziało swój najnowszy projekt. Jest nim przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie mrocznego kryminału.

My Eyes on You znajduje się w kręgu naszych zainteresowań, bowiem brakuje nam od dawna dobrej produkcji z gatunku noir. Jedyne, co przychodzi nam na myśl, to gra detektywistyczna Rockstara – L.A. Noir. Zdaje się, że Storymind Entertainment będzie chciało odświeżyć charakterystyczny klimat przygodówki i sądząc po pierwszym zwiastunie szykowanej gry, idą w dobrym kierunku.

    

Dzięki „dyskotekowej” palecie kolorów i specyficznej oprawie audio przypomina nam nieco legendarny film Ridley Scotta, Łowcę Androidów. Z tymże historia opowiedziana w grze nie będzie dotyczyć rozterek o androidach, a moralności agenta FBI i poszukiwania prawdy nt. tajemniczego morderstwa. Wcielając się w Jordana Adeliena zwiedzimy Chicago z dawnych lat, kiedy to przestępczość zorganizowana zrodziła największych gangsterów, zabijających ludzi bez żadnych skrupułów.

Rozgrywka nie będzie tak prosta, jak w przypadku typowych gier akcji. Naszym zadaniem będzie badanie aktu zbrodni na podstawie pozyskanych dowodów. Będzie więcej szukania poszlak i eksploracji świata, aniżeli widowiskowych wymian ognia z bandziorami. Czasem nawet przebieg akcji zmusi nas do ukrywania się przed nimi.

Dużą zaletą gry ma być nieliniowy charakter fabuły, na którą gracze mają mieć bezpośredni wpływ. Sposób rozwikłania sprawy morderstwa zadecyduje o dalszej fazie historii oraz o aktualnym stanie psychicznym głównego bohatera. Stresujące sytuacje są tu niepożądane, gdyż im mocniej będą się nasilać, tym częściej Jordanowi będą doskwierać napady halucynacji.

Póki co premiera My Eyes on You pozostanie tajemnicą twórców. 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię