Strona głównaWiadomościPortal Hexus ogłosił konkurs, w którym do wygrania są 27-calowe monitory iijama...

Portal Hexus ogłosił konkurs, w którym do wygrania są 27-calowe monitory iijama z serii G-Master

Brakuje na Waszym blacie dobrego monitora do gier? Rozwiązanie znalazło się samo, aczkolwiek by zasłużyć na upragniony sprzęt trzeba się delikatnie wysilić.

Elementy zestawu komputerowego działają wspólnie, jak jeden organizm. Jednakże każdy z osobna musi wykazywać gamingowy potencjał. Tyczy się to również monitorów, które ostatecznie wpływają na przyjemność z grania. Dlatego jeśli na Waszych biurkach brak idealnego ekranu możecie spróbować szczęscią w konkursie zorganizowanym przez redakcję Hexus we współpracy z firmą iijama.

Nie mamy w zwyczaju wspominać o akcjach przeprowadzanych przez zagraniczne portale, bowiem w większości z nich mogą wziąć udział wyłącznie osoby zameldowane w konkretnych regionach świata. Tym razem skala konkursu jest międzynarodowa, beż żadnych regionalnych restrykcji. Nawet jeśli fortuna Wam nie sprzyja, to warto poświęcić dosłownie kilkanaście sekund życia, by wypełnić jedno, krótkie zadanie. Dlaczego? Do wygrania są świetne monitory.

Największy farciarz na Ziemi otrzyma nie jeden, a parkę monitorów iijama G-Master GB2760QSU-B1 (27 cali, rozdzielczość 2K, opóźnienie 1ms, 144 Hz, Free-Sync). Dodatkowo do przesyłeczki zwycięzcy zostanie dołączony zestaw do montażu monitorów DS3002C-B1, pozwalający przytwierdzić je do biurka. Natomiast drugi fuksiarz, losowo wybrany przez organizatorów, otrzyma zestaw pomniejszony o uchwyt i jeden monitor. Na wypadek, gdybyście się zawahali, jeden monitorek kosztuje około 2000 zł.

Hexusi stawiają przed graczami tylko jedno proste zadanie. Mamy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: „Jaki przydomek nosi monitor G-Master GB2760QSU-B1?„. Ponieważ odpowiedź leży w zasięgu waszych szybkich palców i wyszukiwarki google, byłoby nam wstyd zamieścić tutaj poprawną odpowiedź 🙂

Zgłoszenie należy uzupełnić swoim imieniem i osobistym adresem email. Konkurs adresowany jest do osób powyżej 12 roku życia. Czasu na znalezienie odpowiedzi macie całkiem sporo, bowiem konkurs kończy się 1 października.

Źródło: hexus.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię