Strona głównaGryAktualnościPillars of Eternity pojawi się na Nintendo Switch już w sierpniu

Pillars of Eternity pojawi się na Nintendo Switch już w sierpniu

Posiadacze Nintendo Switch znowu mają powody do radości. Na ich konsolkę zmierza oryginalne Pillars of Eternity – a premiera już całkiem niedługo.

Studio Obsidian już kilka miesięcy temu obiecało, że na Nintendo Switch pojawi się Pillars of Eternity 2. Ale co mają począć gracze bez doświadczenia z serią? Na szczęście okazuje się, że nie trzeba już będzie nadrabiać informacji o świecie gry w Internecie przed zagraniem w PoE 2.

Zobacz: Jeżeli wsparliście produkcję PoE 2 możecie przestać liczyć na zwrot inwestycji

Autorzy właśnie potwierdzili, że na Switchu pojawi się także pierwsza część kultowego RPG. Gra zadebiutuje 8 sierpnia. Pillars of Eternity na Nintendo Switch wyjdzie w edycji Complete Edition, z dwoma rozszerzeniami White March. 

PoE to duchowy następca takich klasycznych tytułów RPG jak Baldur’s Gate oraz Planescape: Torment. Tu również zobaczymy widok z rzutu izometrycznego, szczegółowe i piękne artworki oraz wybory moralne. To tytuł dla graczy, którzy lubią spędzać godziny na budowaniu postaci i pochłanianiu atmosfery świata fantasy. W wersji na Nintendo Switch nie pojawią się żadna drastyczne zmiany. Zamówienia można składać tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię