Strona głównaWiadomościPlay ochroni nasz sprzęt i płatności w grach

Play ochroni nasz sprzęt i płatności w grach

Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak długo podziała sprzęt do grania lub też ustrzec się przed utratą wirtualnych przedmiotów. Na ratunek przychodzi Play i ubezpieczenie dla gracza.

Nic nie jest nam tak drogie, jak blaszak i osobiste konta w grach sieciowych. Niestety jedno i drugie możemy bezpowrotnie stracić. O wypadek przy pracy nie jest trudno, a i hakerów polujących na łatwy hajs nie brakuje. Wtem oszczędności sięgające nawet do kilku tysięcy złotych ulokowane w urządzeniach lub wirtualnych przedmiotach znikną, zapędzając tym samym gracza w depresję, czy też nerwicę.

Z podobnymi problemami zmaga się już 12,3 mln graczy. Walka ze złodziejami i przeciwnościami losu bywa z pewnością stresująca, a wcale tak być nie musi. Operator sieci komórkowej Play rysuje przed nami nową przyszłość, w której nie trzeba martwić o nasze drogie inwestycje.

Rozwiązaniem jest nowa oferta ubezpieczeń opracowanych typowo dla graczy. Dostępne są 4 warianty ochrony będącej gwarantem bezpieczeństwa w ramach nieszczęśliwych wypadków oraz ataków cyberprzestępców koncentrujących swoje działania na drogocennych przedmiotach z gier.

Dzięki ubezpieczeniu oprogramowania odzyskamy równowartość pieniędzy wydanych na wirtualne przedmioty. Decydując się na droższy pakiet za 6,99 zł miesięcznie suma zwrotu może wynieść nawet do 800 zł

  • Pakiet Standard – 1,99 zł miesięcznie z ubezpieczeniem do 300 zł
  • Pakiet Premium – 6,99 zł miesięcznie z ubezpieczeniem do 800 zł

Interesująco wygląda również opcja ubezpieczenia sprzętu. Obejmuje ono nie tylko komputer, ale też urządzenia mobilne, konsole i akcesoria. Wystarczy w terminie opłacać wybrany abonament, by zapewnić sobie nawet 3000-10000 zł odszkodowania, które uwzględnia niemal wszystkie wypadki powodujące uszkodzenia fizyczne oraz utratę sprzętu w wyniku kradzieży.

  • Pakiet Standard – 4,99 zł miesięcznie z ubezpieczeniem do 3000 zł
  • Pakiet Premium – 19,90 zł miesięcznie z ubezpieczeniem do 10000 zł

Play informuje, że ubezpieczenie możemy nałożyć tylko na sprzęt nowy, zakupiony nie później niż 90 dni przed podpisaniem umowy. Odstępstwem od regulaminu ubezpieczenia jest kontynuacja ubezpieczenia. Przedłużając ochronę wydłużamy akceptowalny wiek urządzeń do 2 lat po zakupie.

Co myślicie o ofercie gamingowej Play?              

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię