Strona głównaWiadomościW dodatku do Destiny 2 Warmind udamy się na Marsa

W dodatku do Destiny 2 Warmind udamy się na Marsa

Przez ostatnie kilka miesięcy Bungie zmagał się z Destiny 2 starając się przekształcić go w grę, której wielu fanów oczekiwało podczas premiery. Przez ten czas pojawiło się kilka aktualizacji, które znacznie poprawiły jakość gry. A już niedługo dostaniemy rozszerzenie zatytułowane Warmind.

Zeszłej nocy Bungie oficjalnie zapowiedziało rozszerzenie Warmind podczas streamu na Twitch. W ostatnim czasie w Internecie krążyło wiele plotek na jego temat. Teraz mamy informacje z pierwszej ręki oraz oficjalny trailer:

[you tube=YLWhu20p-KQ]

W Warmind trafimy na Marsa gdzie będziemy musieli walczyć przeciwko Rasputinowi, który spowodował, że czapy lodowe zaczęły topnieć i odsłaniać nowe części mapy.

Rozszerzenie przyniesie nowe zadanie końcowe Hive Escalation Protocol, które jest trybem hordy z walkami z bossami w środku. Boss końcowy będzie zmieniany co tydzień, aby gracze cyklicznie do niego wracali.

Wraz z Warmind rozpocznie się trzeci sezon Destiny 2, który obejmie m.in. nowe zbroje oraz nową egzotyczną i legendarną broń. Bungie planuje jeszcze wiele innych zmian, jednak na razie nie są one jeszcze gotowe do wdrożenia i na razie nie zdradza szczegółów. W zeszłym tygodniu zespół deweloperski miał „szczyt społecznościowy” podczas, którego spotkał się z niektórymi najlepszymi graczami, aby zebrać opinie na temat przyszłych zmian. Zapewne o szczegółach dowiemy się jeszcze w tym roku.

Premiera dodatku odbędzie się 8 maja.

Źródło: kitguru

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię