Strona głównaGryAktualnościPUBG – wystartował 10. sezon z nową mapą

PUBG – wystartował 10. sezon z nową mapą

Rozpoczął się 10. sezon PlayerUnknown’s Battlegrounds. Wraz z nim do gry trafiła nowa mapa miejska oraz wprowadza zmiany w dostosowywaniu postaci.

Największą zmianą jest nowa mapa Haven, mieszcząca 32 graczy, dzięki czemu rozgrywka jest bardziej dynamiczna. Mapa znajduje się pod kontrolą grupy najemników nazwanych Pillar. Gracze muszą ukrywać się przed helikopterami i ciężarówkami grupy. Co więcej, zarządzeni przez AI strażnicy pilnują skrzyń z grubym sprzętem. Haven łączy w sobie rozgrywkę na terenach miejskich ze skradanką i wrogami kontrolowanymi przez komputer.

Zobacz: World of Warcraft: Shadowlands – ruszył wyścig o World’s First Castle Nathria

Z kolei dodana w 9. sezonie mapa Paramo zostanie usunięta z PUBG. Nowy sezon wprowadza również zmiany w sposobie dodawania sprzętu. Teraz kostiumy można zapisywać jako ulubione. Dodatkowo dostępna jest nowa przepustka sezonowa z mnóstwem sprzętu. Gra zyskała również na estetyce, co po części jest zasługą nowego dyrektora kreatywnego. Aktualizacja wprowadza również nowy spadochron w trybie drużynowego deathmatchu, poprawki do trybu rankingowego, zmiany emotek i wiele innych drobniejszych zmian.

PUBG jest dostępny jest na urządzeniach mobilnych, PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One i Xbox Series X / S.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię