Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPlayStation 5 - czasowe exclusivy mogą zostać z Sony nawet parę lat

PlayStation 5 – czasowe exclusivy mogą zostać z Sony nawet parę lat

W kolejnych wywiadach wokół prezentacji PlayStation 5 dowiadujemy się więcej o exclusivach. Wygląda na to, że Sony przeszło do ofensywy. 

Po oficjalnej prezentacji PlayStation 5 wreszcie przeszliśmy do tematu, który większość fanów interesuje najbardziej – gry. Ostatni pokaz przyszłej biblioteki PS5 sugeruje, że czasowe exclusivy będą dla Sony jednym z kluczowych sposobów na zdominowanie rynku.

Zobacz: PlayStation 5 – powstaje dużo więcej gier niż pokazano

Potwierdza to również Eric Lempel, który w PlayStation odpowiada za marketing. W krótkim poście na blogu PlayStation wspomina, że czasowe exclusivy będą trwały od kilku miesięcy aż do paru lat. Biorąc pod uwagę liczbę zapowiedzianych gier od innych deweloperów, Godfall, Deathloop czy Project Athia, Sony może zgarnąć w ten sposób sporą część rynku.

Na forum ResetEra pojawił się również ostatnio komentarz współprowadzącego Kinda Funny, który sugeruje dalsze plany w tym kierunku ze strony japońskiego giganta. Według informacji Imrana Khana Sony wydaje potężne pieniądze, podpisując tytuły wcześniej kojarzone z Microsoftem. Możliwe, że w nadchodzących miesiącach zobaczymy jeszcze więcej, głośnych zapowiedzi…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię