Strona głównaWiadomościPlayStation Showcase 2023 – pokaz odbędzie się na początku czerwca?

PlayStation Showcase 2023 – pokaz odbędzie się na początku czerwca?

Według najnowszych doniesień Sony planuje zorganizowanie swojej imprezy PlayStation Showcase 2023 przed Microsoftem i jego Xbox Games Showcase 2023.

Kilka dni temu pojawiła się informacja o oficjalnym odwołaniu targów E3 2023. Jednak wydaje się, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Czerwiec będzie bowiem bogaty w inne imprezy tego typu. Microsoft w czerwcu organizuje Xbox Games Showcase 2023 oraz Sterfield Direct. Ubisoft, natomiast organizuje Ubisoft Forward Live. Dalej mamy jeszcze Summer Game Fest. Wygląda też na to, że to nie koniec atrakcji.

Według doniesień jednego z branżowych insiderów również Sony wejdzie ze swoim PlayStation Showcase 2023. Autorem tych doniesień jest Jef Grubb, który opublikował na Twitterze wpis z listą prezentacji gier jakie odbędą się w czerwcu. Z grafiki dowiadujemy się, że PlayStation Showcase 2023 ma odbyć się przed pokazem Summer Game Fest 2023, który zaplanowany jest na 8 czerwca.

Wygląda, więc na to, że impreza Sony odbędzie się tuż na początku czerwca. Niestety nie znamy dokładnej daty wydarzenia. Pozostaje czekać na oficjalne informacje od Sony. Co ciekawe, jeszcze w lutym Grubb informował, że PlayStation Showcase 2023 odbędzie się przed E3 2023. Zapowiadał wtedy, że Japończycy szykują ogromny pokaz, na którym zostanie zaprezentowana druga faza PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię