Strona głównaGryAktualnościPlotki donoszą o kolejnej grze From Software. Podobno scenariusz napisał George R.R....

Plotki donoszą o kolejnej grze From Software. Podobno scenariusz napisał George R.R. Martin

Chociaż ta informacja krążyła po internecie już od jakiegoś czasu, wczorajsza nowinka nadała jej znacznie więcej wiarygodności.

Wszystko rozchodzi się o post na blogu George’a Martina, gdzie autor omawia krytykowany przez fanów sezon Gry o Tron oraz jego zakończenie. Mimo że naszej branży wpis bezpośrednio nie dotyczył, pisarz wspomina w pewnym momencie o swoich ostatnich zajęciach, gdzie wreszcie dowiadujemy się o „konsultacji gry wideo w Japonii”.

Zobacz: Ubisoft pokaże Watch Dogs 3 przed targami E3

Media szybko połączyły tę wypowiedź z opublikowanym na kanale Spawn Wave filmie o kolejnej grze From Software i w rezultacie dostaliśmy kolejną grę, której można wyczekiwać podczas tegorocznych targów E3.

Jeżeli pójdziemy o krok dalej i uwierzymy również szczegółom opublikowanym na 4chanie, szykuje nam się Action RPG w klimatach nordyckiej mitologii. Trzy postaci do wyboru z trzema różnymi stylami gry oraz zadaniami do wykonania. Project Rune, bo tak nazywa się na razie ten tytuł, ma być następcą Dark Souls, chociaż sam gameplay ulegnie drastycznym zmianom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię