Strona głównaWiadomościRozrywkaGra o Tron - fani domagają się nakręcenia 8. sezonu całkowicie od...

Gra o Tron – fani domagają się nakręcenia 8. sezonu całkowicie od nowa

Jeśli jesteście fanami Gry o Tron, to prawdopodobnie nie jesteście zadowoleni z ostatnich odcinków serialu. Scenarzyści, pozbawieniu materiału książkowego, mocno się pogubili. Doszło wręcz do stworzenia petycji w sprawie ponownego nakręcenia całego 8. sezonu!

Gra o Tron to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Wiele osób ze zniecierpliwieniem czekało na ostatni sezon. Ten okazał się… nie najlepszy (delikatnie mówiąc). Fani narzekają na głupie i nielogiczne postępowanie głównych bohaterów i durne wręcz zakończenie najważniejszych wątków. Widać, że scenarzyści, pozbawieni materiału źródłowego w postaci książek (serial wyprzedził twórczość George’a R.R. Martina), pogubili się i nie są w stanie stworzyć tak dobrego dzieła, jak wcześniej.

Zobacz: Brightburn, czyli co by się stało, gdyby Superman okazał się zły? (trailer)

Można powiedzieć, że fani są wręcz wściekli. Sam może nie jestem aż tak radykalny, ale przed startem ostatniego sezonu nie mogłem się doczekać zakończenia historii Starków, Lannisterów i Targaryenów, a teraz chciałbym, żeby to już się skończyło. Pogodziłem się z tym, że scenarzyści HBO w najważniejszym momencie zepsuli prawdopodobnie jeden z najlepszych seriali w historii. Ale nie wszyscy są tak ugodowi. W Internecie powstała specjalna petycja, w której fani domagają się nagrania 8. sezonu od nowa. Możemy w niej przeczytać:

– David Benioff i D.B. Weiss udowodnili, że są niekompetentnymi pisarzami, gdy nie mają materiału źródłowego, na którym mogliby bazować. Serial zasługuje na finałowy sezon, który ma sens. Spełnijcie moje oczekiwania i sprawcie, żeby tak się stało HBO!

Zobacz: Serial Wiedźmin – wyciekła prawdopodobna data premiery

W momencie pisania tego newsa petycja została podpisana już przez prawie 230 tys. osób. Jeśli chcecie dołączyć do inicjatywy, to wniosek znajdziecie na stronie Change.org. Chyba nie muszę Wam mówić, że nagranie 8. sezonu od nowa jest mało prawdopodobne, a wręcz niemożliwe, prawda?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię