Strona głównaGryAktualnościPlotki: Premiera Resident Evil 3 Remake na długo przed Resident Evil 8

Plotki: Premiera Resident Evil 3 Remake na długo przed Resident Evil 8

Wielki sukces Resident Evil 2 Remake sprawił, że ekipa Capcom dostała skrzydeł. Następny w kolejności będzie remake Resident Evil 3: Nemesis. Co więcej nadchodzi również Resident Evil 8.

Najnowsze plotki sugerują, że Resident Evil 8 jest już w produkcji. Ósma cześć serii ma wprowadzić kilka zmian w mechanice rozgrywki. Możemy szybko się o tym nie przekonać, ponieważ remake Nemesis pojawi się wcześniej. Należy mieć na uwadze, że powyższe plotki nie są w żaden sposób potwierdzone przez Capcom, dlatego trzeba traktować je z lekkim dystansem.

Zobacz: Resident Evil 2: Uszkodzone animacje twarzy sprawiają, że można popuścić w portki

Resident Evil 8 powróci do widoku trzeciej osoby i będzie bardzo mocnym horrorem psychologiczny. Główny bohater ma mieć halucynacje i do gry powróci również Hook Man z Resident Evil 3.5. Capcom na razie nie zdecydował czy ósma część będzie traktowana, jako gra głównej serii czy spin-off, chociaż prace nad tytułem rozpoczęły się jeszcze w zeszłym roku.

Mówi się również o tym, że premiera gry odbędzie się dopiero po premierze Resident Evil 3 Remake.  Jest to jednak dość dziwne, ponieważ prace nad nim nie wyszły na razie poza planowanie i dyskusję nad projektem. Jeżeli ekipa deweloperska przyłoży się do tego jak do RE2 to możemy być pewni kolejnego sukcesu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię