Strona głównaGryAktualnościPlotki sugerują zbliżającą się zapowiedź World of Warcraft Classic: Wrath of the...

Plotki sugerują zbliżającą się zapowiedź World of Warcraft Classic: Wrath of the Litch King

Podczas gdy weterani retail World of Warcraft czekają na nową ekspansję, fani Classica oczekują oficjalnej zapowiedzi Wrath of the Litch King.

W sierpniu 2019 roku świat World of Warcraft podzielił się na dwie części – retail i Classic. Część graczy z prywatnych serwerów wróciła do klasycznej wersji gry, wykupiła subskrypcję i weszła do świata Vanilii.

Zobacz: Lords of the Fallen 2 – kiedy premiera?

W ciągu ostatnich trzech lat Classic doczekał się wielu aktualizacji i premiery The Burning Crusade, którego żywot najwyraźniej powoli dobiega końca. Nowe plotki sugerują, że Blizzard szykuje się do zapowiedzi Wrath of the Litch King.

Informacja ta pochodzi z Wowheadu, którego redaktorzy dostrzegli ankiety rozsyłane niektórym fanom gry. Znajdują się tam pytania o zainteresowanie premierą Wrath of the Litch King oraz różne dodatkowe, płatne usługi. Jeżeli Blizzard rozważa już tworzenie Level Boostów, dodawanie petów i zabawek, krótki teaser kolejnego dodatku nie powinien być większym problemem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię