Strona głównaGryAktualnościPo 6 latach od premiery No Man's Sky nie jest nawet bliskie...

Po 6 latach od premiery No Man’s Sky nie jest nawet bliskie zakończenia rozwoju

Historia No Man’s Sky robi się coraz ciekawsza. Gra dostała właśnie swoją 19 aktualizację i według jej twórcy contentu będzie jeszcze znacznie więcej.

Wszyscy gracze znają doskonale temat No Man’s Sky. Gra wyszła w stanie dalekim od tego, co było obiecane, Seana Murraya oskarżano o kłamstwo i szybko zapomniano o tym tytule. Minęło jednak parę lat, Hello Games stopniowo naprawiało grę, dodawało nowe elementy i mamy teraz produkt uważany za jeden z najlepszych w swoim gatunku.

Zobacz: Nowy zwiastun serialu The Lord of the Rings Amazonu

Sean Murray w niedawnym wywiadzie dla IGN powiedział, że deweloperzy nie mogą tworzyć nowej zawartości tak szybko, jak ją wymyślają. Znajdują się więc aktualnie w sytaucji, w której cały czas jest coś nowego do roboty. Murray przyznał, że nie rozmawiają zbyt często o przyszłości, ale na pewno są teraz dalecy od zakończenia wsparcia dla NMS.

Gra dostała niedawno swoją 19 obszerną aktualizację i powoli zbliża się do szóstych urodzin. Bardzo wiele zmieniło się w ostatnich latach. Hello Games wprowadziło do gry nowości, które imponują i sprawiają tonę frajdy. Jeżeli NMS będzie dalej rozwijać się w takim tempie, za parę lat będziemy patrzeć na najlepszy survival na rynku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię