Strona głównaGryAktualnościPo pięciu latach od premiery For Honor dostanie cross-play

Po pięciu latach od premiery For Honor dostanie cross-play

Przełomowy moment dla fanów For Honor. Do gry Ubisoftu zawita niedługo cross-play, co pozwoli na wspólnę rywalizację graczom na wszystkich platformach. 

For Honor niedługo po swojej premierze cieszyło się ogromną popularnością. Na Twitchu gra oglądała się świetnie i chociaż miała swoje problemy, różnorodność klas i skillowy gameplay zachęcały. Niestety od tego czasu minęły lata i teraz nie wygląda to tak kolorowo.

Zobacz: Batman – spin-off o policji Gotham powstawał, ale prace zostały wstrzymane

W charakterystycznym dla siebie stylu Ubisoft się nie poddaje i dalej kontynuuje rozwój swojej gry. Pierwszy sezon szóstego roku, który ma zadebiutować już w czwartek, 17 marca, przyniesie fanom cross-play.

Z tej okazji na oficjalnej stronie Ubisoftu pojawiło się FAQ odpowiadające na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące nowej usługi. Platforma nie będzie już żadnym ograniczenie i zdaniem twórcom nadchodząca zmiana bardzo pozytywnie wpłynie na matchmaking. Jedynym ograniczeniem będzie fakt, że w meczach pomiędzy platformami nie będzie dostępny czat głosowy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię